KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Červen 2011

Tomb Raider - Guardian of light - žádné pokračování

26. června 2011 v 12:17 | Katy |  Novinky


Lara Croft : Guardian of light bylo jednorázové dobrodružství, které nebude mít pokračování. Karl Stuart v rozhovoru pro Joystiq uvedl, že tým se nyní zaměřuje na nový Tomb Raider a že také bude dohlížet na nový nadcházející film.

Dále tvrdí, že z obchodního hlediska měl TR: GoL velký úspěch, ale pokračování rozhodně nechystají.

Já sama jsem hrála pouze demo, nebylo to špatné ale pro mě to nebylo ničím zajímavé. Bohužel musím říct, že pro mě měla hra celkem zmatené ovládání. Ale vím z druhé strany, že hodně lidí ho chvalálilo. :)

Takže teď se můžeme těšit jen na další novinky o novém Tomb Raider či o novém filmu TR. !!! :)

Katy

I can´t believe...

12. června 2011 v 12:53 | Katy |  ostatní
No dámy a pánové, je to neuvěřitelné...ale blog dosáhl návštěvnosti 7000 lidiček. Jsem tomu moc ráda, i když blog funguje od konce roku 2008 je to podle mě malé čístlo, ale i tak mě to moc potěšilo. Takže díky všem co jsem chodíte a jste mými SB a mými kamarády.


Nové SCREENY !!!

8. června 2011 v 9:36 | Katy |  Novinky
Tak, dnes jsem objevila na stránce www.tombraiderchronicles.com nejnovější screenshoty ze hry Tomb Raider...některé jsou z dema, které bylo viděno na E3 (video je v článku z předešlých dnů !!!!!) a některé jsou úplně nové i mimo dění dema. Opět jsem uchvácena, screeny jsou výborné a hlavně ten jak na něm Lara bojuje s vlkem. A dnes asi poprvé jsem si všimla, že má Lara na pravém uchu 1 pár náušnic :D Takový menší poznatek. Ale co už, tady je máte....některé najdete pod celým článkem. :) Katy

Tomb Raider na E3 - trailer, ukázka z hraní

7. června 2011 v 9:32 | Katy |  Novinky
Tak a konečně jsme si prošli E3, je za námi a spousta herních novinek byla odhalena, ale i smutné zrpávy byly. Díky bohu se to netýká zrovna novinky Tomb Raider na kterou všichni tak netrpělivě čekáme.
Z prvu Vám představím cgi trailer, který je nám pár dní již známí a který si já osobně musím několikrát denně pustit, podle mého nemá chybu a je naprosto perfektní.
Na E3 měl Tomb Raider krátke představení s členy Crystal dynamics, kteří nám předvedli hratelné demo pro xbox 360. Vzhledem k tomu, že jsem demo viděla až včera večer ne z přímého přenosu, který se dal sledovat tak musím říct, že mi to nevadí, videa jsou kvalitní a vše je dobře vidět. A dovolte mi říci, že jsem naprosto uchvácená, Tomb Raider dostal nový rozměr a to co zatím vývojáři dokázali je hodně povedené. Celé demo je super, jediné co mi tak nějak stále nesedí je Lařin hlas, nezní mi to moc britsky. Ale co, tak tady to máte ať se můžete taky podívat :))