KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Květen 2011

Konečně dobrá zpráva...

28. května 2011 v 10:32 | Katy |  Novinky
Tak a lidičky je to tu, 3.června 2011 se objeví první oficiální trailer na nejnovější díl Tomb Raider. Těšíte se jako já. :)
Bude to CGI trailer, podobný jako v TRU, takže neuvidíme nic bližšího ze hry. Ale lepší něco než nic.
Kdo by mě zájem si článeček přečíst, tu je odkaz ze kterého jsem čerpala


A ještě tu máme dva screeny, které jsou z traileru, na který čekáme.


Několik nových detailů k novému Tomb Raider

3. května 2011 v 16:23 | Katy |  Novinky
Tak a máme tady pidi novinky, tak si počtěte.

Tomb Raider
Nejnovější příběh kultovní dobrodružky Lary Croft nám ji v nové hře série Tomb raider představuje ve zcela opačném světle. Je to mladá, vystrašená dívka, která se po ztroskotání lodi ocitne na ostrově plném nebezpečí a hrůz.
Vývojáři z Crystal Dynamics prozradili několik informací. Lara bude muset hledat potravu a lovit stejně jako Solid Snake v Metal gear solid 3: Snake eater. Nedostatek potravy ovlivní hratelnost. Firma Crystal Dynamics ostatně označuje hru jako simulátor přežití. Stejně jako potrava také jakákoliv zranění pozmění gameplay.
Nemůžeme ale počítat s tím, že vše pěkně vyřeší medikity, budou tu i drastické formy léčení jako pijavice. Zapomeňte na autoaim, budete muset pěkně mířit. Lara bude během hry odemykat nové schopnosti a rozvíjet původní. Tak se například dostane na místa, kam se předtím nedostala.

Zdroj: gamenysu

E3...možná novinky...kdo ví

2. května 2011 v 22:52 | Katy |  Novinky
Je květen a zbývá jen pár týdnů do E3 2011, kdo je hráč VÍ a kdo je obdivovatel nového dílu Tomb Raider by měl vědět.
Jedná se o konferenci kde jsou předváděny nové hry, nové trailery, nové konzole prostě vše ze světa her...
Jasně a co asi tak zajímá nás:
No nejspíše to budou informace o novém díle Tomb raider....ano vyplulo na povrch dost informací v různých zahraničních časopisech...ale nic víc!!! Svým způsobem na E3 čekám jak na smilování jestli tam něco bude, i když si nic neslibuji. Dneska jsem totiž narazila na seznam her, které by se měly na konferenci projednávat....a nový TR jsem mezi nimi bohužel nenašla, ale je také dost možné, že zatím drží pod pokličkou a vypustí něco přímo na konferenci, bože dej ať ano !!! Co myslíte, prozradí nám vývojáři něco VÍC, či snad ukáží nějaké video...?

Pokud je tu někdo z vás kdo používá Twitter...tak si na pozadí může dát Laru z nového TR, konkrétně to vypadá takto!!! A kdo tam tedy je a chtěl by tam se mnou spřátelit tak mě tam najdete jako: @KatyPeli