KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Srpen 2010

Ajaj :)

30. srpna 2010 v 20:03 | Divísek |  Já a povídání jen tak...
A tak to jsem ale.... :D No před nějakým časem jsem tu psala článek a nakonci uvedla, že mam další blog, který bych Vám chtěla představit. A teď jsem si POZDĚ všimla, že tam jaksi chybí odkaz kam se vůbec máte podívat. Prostě jsem o blogu napsala a tím to haslo :D No nevím asi jsem toho měla moc, nebo nechápu kde byla chyba...asi se mi někde v mozku zapl ERROR !

Tak teď to napravuji :)

Tak můj druhý blog se jmenuje Katčina všehochuť a tu je adresa - http://katpel.blog.cz/
A budu se těšit na všechny návštěvy :)))

Beneath the Ashes

28. srpna 2010 v 11:53 | Divísek |  Beneath the Ashes
Tento příběh se dějově odehrává po skončení Tomb Raider Underworld. A je jedním z DLC (stažitelných dodatků) ale pouze pro xbox...což je smutné, ale je to tak. Tak nečekejme a vrhněme se do toho.

Postavy:
Lara Croft - Opět se tu setkáváme s Larou. Uplynula chvíle od konce TRU a Lara se vydává najít ztracený artefakt někde v útrobách a katakombách jejího sídla, které lehlo popelem.
Lara Croft
Doppelganger - Zlé dvojče Lary Croft, je tu s jediným posláním....dokončit práci a ukončit rod Croftů jednou provždy.
Doppelganger


Příběh:
Je po událostech v Arctic sea, Lara zničila Thorovo kladivo a nyní je zpět doma v rodné Anglii ve svém sídle, kde chce někde v útrobách najít mocný artefakt. Plány a náčrty získala od svého otce, který jí je zanecha. Lara začíná tam, kde našla druhou Thorovu rukavici, tudíž v sídle Croftů, ještě předtím než je zničeno. Od toho také název DLC Beneath the Ashes (Pod popelem). Hlavolamy, pasti a boj je to co tu zůstalo po TRU i když je to mnohem kratší. Doba je okolo 8 hodin, samozřejmě pokud si to dáte jako speed run, je to otázka času o polovinu méně. Lara nakonec zmíněný artefakt najde a dokonce s ním ovládne i Doppelganger pomocí hesla OHK-ESHIVAR a pošle ji zpět aby dokončila trápení samotné Natly, která přežila...

Nepřátelé:
Není jich tu mnoho. Jsou tu jen nemrtví a to v podání bojovných křižáckých vojáků a pavouků, se kterými jsme se setkali již v TRU.

Můj názor:
Samotnou mě to hodně zaujalo jak rozsáhlé mohou katakomby být. Ostatně graficky zpracováno to bylo vemli dobře. Mlýnská kola, hlavolamy, pasti....dokonce bych byla schopná uznat, že mě to chytlo víc jak samotná verze TRU. Hlavně proto, že jsem to měla na playstationu 2 a tam ta grafika klesla o poznání víc než je to na xboxu např. Mrzí mě, že jsem si to zatím ještě nezahrála a pravděpodobně ani nezahraju protože jsem vlastníkem jen playstationa 3 a tam to ke stažení není. Příběh je zajímavý a hlavně je propletený s Lara´s shadow, protože konec konfrontace Lary s Doppelganger by třeba i někdo nepochopil a vysvěltení se nám dostane v Lara´s shadow, kde pak člověk pochopí proč Lara na konci Beneath the Ashes řekla to co řekla. Za mě mohu říci, že tento první ze dvou DLC byl parádní a bylo to přesně to, co jsem od toho očekávala.

Divi

Beneath the ashes a Lara´s shadow

27. srpna 2010 v 23:29 | Divísek |  Novinky
Koukla jsem do rubriky o této hře a také do Lara´s shadow rubriky a zjistila jsem, že se tam ale vůbec nic nenachází, jen nějaké obrázky a pomalu nic jako popis. Tak jsem se rozhodla, že o víkendu zpracuju články na tyto dvě DLC (donwloadable content ,neboli stažitelné dodatky do hry TRU). Vím, že je sice pozdě vytahovat zrovna toto téma, ale zas tak dlouho to přece není, ale nějaký ten rok ano :D Dobře takže pokusím se udělat maximum i když jsou hry velmi krátké. Prozatím se loučím a brzy nashledanou :))

omluva...

24. srpna 2010 v 19:24 | Divísek |  Novinky
Ahoj všichni, chtěla bych se moc omluvit za nečinnost na blogu. Jak víte byla jsem na dovolené, sice jsem týden doma, ale bylo tu tolik věcí na práci, že jsem toho moc nestíhala, takže jsem musela chtě nechtě zanedbat i blog i když nerada. K tomu všemu si brácha pořídil štěně retrívra takže mu pomáhám s venčením a se starostmi, ale sladkými starostmi. V příštích dnech přidám nějaký článek(y) protože od poloviny záři to bude asi masakr. Nastupu na vysokou a nebude to jednoduchý se věnovat dvěma blogům a pak sobě a učení. KAždopádně je to blbý, ale učení je v tomto případě přednější. Ale na druhou stranu se na tu školu opravdu těším. Takže se všem ještě jednou omlouvám, že tu nebylo nic k přečtení ani prohlédnutí. Pokusím se to napravit v nejbližších dnech :)))

Vaše Divi