KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Červenec 2010

Novinky...

25. července 2010 v 13:38 | Divísek |  Já a povídání jen tak...
Blíží se nám poslední týden v červenci a já teď pomalu nevím co dřív, nějak se toho sesunulo moc najednou, ale co jsem šikovná takže to zvládnu :D

1. Tak to, že jsem se dostala na VŠ už tak nějak všici víte, takže z toho mam neskonalou radost, občas mi ji poruší máma, s těma jejíma řečma...ale řekněme si, koho máma neštve co :D No ale protože to bude pro mě nový začátek, tak jsem se rozhodla si pořídit mini notebook (jak já říkám s oblibou - moje malé kotě) Do školy se mi bude hodit, a hlavně velikostí, poněvadž to 3kilové hovado na kterém teď píšu a všecko dělám, je na tahání vážně moc, takže jsem sebrala svoje úspory a rozhodla je vrazit do něčeho prospěšného :))

2. Brigádu mám stále v plném proudu a občas ani nevím jestli stíhám, protože mám jakoby ještě jednu, na kterou chodím jen když se mi chce :D ale o peníze se hodí, že! :) Na konci toho týdne jedeme na svatbu známým, konkrétněji jedeme až z Plzně do Červené Lhoty. Ten název Vám možná nic neříká, ale stejně jako já by ste měli být (alespoň většina z Vás) znalci pohádek z dětsví, takže přiblížím, že se tam natáčela pohádka Zlatovláska, kde Honzík promlouvá k mravenečkům, ptáčkům a zlaté rybce a Zlatovlásku mu pomůže najít moucha :)) A kdo by si chtěl připomenout zámek s jezírkem tak tu se může podívat

3. A je to tu, zároveň už teď musím dopředu oznámit menší pozastavení...6.8. totiž odjíždíme na dovolenou do Španělska na Costa Bravu, takže už ťed se moc těším. Sice to tu nebudu hlídat, ale ono se to tu beze mě na několik 10 dní obejde....potřebuju si taky od toho našeho města oddechnout a načerpat nějaké nové nápady, myšlenky...:)

4. Jako poslední věc v řadě bych Vás ráda pozvala na svůj druhý blog, který už nějakou tu dobu funguje. Je tak nějak o všem, snažím se tam recenzovat...ostatně cpu tam i moje názory, které jsou různorodé. Občas si tam vyleju svoje hloupé poznámky ve žvatlalce....ale je to fajn  relaxant se vykecat. Zatím tam toho sice moc není, ale můžete zavítat i do mých foto-galerií, které tam jsou a prohlídnout si např. dostihy z Chuchle či hokejový zápas mého bratra.


Pro dnešek jsem se pokusila Vás obeznámit s věci přítomnými i budoucími....:) Takže se loučím, protože dnes mě čeká celkem chaotický den, na to že je neděle a já bych spíš měla odpočívat :D

Protože...

17. července 2010 v 12:04 | Divísek |  Já a povídání jen tak...
Jste byli hodní všichni a moc mě tu na blogu nezlobíte :D rozhodla jsem se Vám ukázat další obrázek, tentokrát trochu upravený z mého alba :D No jo nejsem vidět uplně jak by si to někteří představovali, ale takhle to musí stačit, krom toho mě se to líbí :)
...

Pat a Mat...a je to ! :D

9. července 2010 v 20:12 | Divísek |  Novinky
Tak a snad v historii nejrychlejší design jaký jsem kdy udělala. Pozadí stránky a okraje vypadají jak krepový papír, ta myšlenka mě napadla náhodou a tak jsem se toho držela. A kupodivu jsem i takový obrázek sehnala :) a Lara jako záhlaví je taková třešínka na dortu :) Myslím, že je to celkem povedené :) alespoň já jsem spokojená. Tak doufám, že to bude líbit i Vám...a očekávám žhavé komentáře :))) xD

Nicobass nádherná !

9. července 2010 v 19:42 | Divísek |  Novinky
Našla jsem obrázek od Nicobasse, kterého všichni dobře známe. Tenhle jsem ještě neviděla...ale je opravdu nádherný, ten člověk je machr!!!
Nicobass - Lara with horse

Rozhodla jsem se...

9. července 2010 v 19:36 | Divísek |  Novinky
Rozhodla jsem se...:D nebojte neruším blog nebo něco takového, vím, že některé blogy takto začínají když končí ale já ne teda :D Jen jsem se rozhodla pro změnu designu :) Tenhle, ne že by tu byl dlouho upřímně ani nevím, jak dlouho tu je. Ale ta černá už mi nějak přešla...rozhodla jsem se udělat něco obyčejného a pěkného, tak snad najdu něco co uspokojí mě a zároven i vás ostatní....ted byl blog v obleku Resident Evil i když s Larou z XNA Lara programu. Tentokrát udělám kabátek blogu opět jako Tomb Raider :) Tak snad se Vám bude výsledek líbit...když se mi to povede, dám ho sem ještě dnes....poněvadž se nudím, tak na něm pracuji :)

6000 návštěv

7. července 2010 v 21:21 | Divísek |  Novinky
Zrovna dnes když jsem tu tak brouzdala a navštívila SB tak jsem si řikala, kolik mám vůbec já návštěv a hurááá je to už 6045....takže 6000 bylo nedávno xD jsem to pěkně prošvihla, ale nedá se nic dělat. Všem bych touto cestou chtěla poděkovat, za to, že mi sem chodíte lidičky :))) Je to fajn, tohle číslo je už hodně potěšující.

A protože mám tohle výročí a celkově ten červenec začal pro mě moc dobře :)) Tak Vám sem dám fotečku s mým foťáčkem :)))

Přiznávám, je to trochu velký rozlišení ale co se dá dělat, to přežijete xD a když se mi bude občas chtít tak sem budu nějakou svou foto přidávat často! :)
já s fotím

Co se mě týče...

6. července 2010 v 10:24 | Divísek |  Já a povídání jen tak...
No tak byla jsem pár dnů pryč, takže jsem ani neměla možnost se dostat k netu a zkontrolovat zda se nic nového nestalo, ale když jsem přijela domů čekala na mě zrpáva takového rázu, že mě to posadilo na zadek :D  Před 14 dny jsem dělala příjmačky na vysokou školu tu u nás v Plzni a včera jsem se dozvěděla výsledek: Přijata na základě příjmacího řízení, v prvním momentu jsem jen zustala ztuhlá čučet na obrazovku počítače a nevěřila jsem tomu co tam je napsané, četla jsem to několikrát do kola. Dnes po probuzení, už se na to dívám úplně jinak a říkám si když se daří tak se daří. :) Mám děsnou radost, možná na to nevypadám, ale mám. Je to obor Antropologie, který mě vždy tak nějak bral, takže rozhodování bylo snadné a zkoušky byly celkem složité, ale ne úplně všechno. Teď mi odpadají starosti s úředem práce a se vším ostatním. Jupí :) Jen jsem se chtěla svěřit i Vám,že se mi takhle poštěstilo :))

Diplom za spřátelení pro Lara Croft 81

6. července 2010 v 10:20 | Divísek |  Moje *SB*
Slíbila jsem, že až se vrátím z dovči, tak udělám pro Laru Croft 81 diplom za spřátelení, takže tu je a snad se bude líbit. :)

Diplomek

Nové SBčko :)

1. července 2010 v 21:44 | Divísek |  Moje *SB*
Tak a po hrozně dlouhé době mi přibylo další SB, jsem ráda, protože jich spousta odešla a můj seznam se jaksi zkrátil. :) Takže je to Lara Croft 81 a její blog je jak jinak o Laře o dílech, o modelkách Lary a tak nějak o světě Tomb Raider. :) Takže určitě její blog navštivte, nejvíc mě poprvé zaujal desing, který je moc povedený. :)


A tady mám od Lary Croft 81 diplom a ikonku za spřátelení a tady jsou:
diplom
ikona