KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Červen 2010

Residen Evil: Relevations

28. června 2010 v 20:44 | Divísek |  Novinky
Na E3 byl poprvé zmíněn nový díl RE: Relevations. Moc o příběhu zatím nevíme, ale jasné je to, že trailer je už na světě. V tomto díle by se série Resident Evilu měla vrátit ke svým kořenům, tudíž více zombie, lekačky a to co známe ze starých dílů. S menší změnou a tou je grafické zpracování, které bude na úrovni posledního pátého dílu. Bohužel smutnou zprávou je to, že tato hra vyjde jen na konzol Nintendo 3DS...což je takový upgrade Nintenda DS. S rozdílem, že 3DS nabídne prostorové 3D hraní. Opět si to někdo podplatil :// Co se mě týče, mrzí mě, že takové tituly se mi vyhnou, poněvadž si kvůli jedné hře nebudu pořizovat další zařízení.

Nyní zmíněný trailer, níže ho trochu rozeberu :)


Na židli sedí svázaný Chris Redfield, Na hlavu mu míří Jill Valentine, která se po pátém díle vrací. A ejhle, další hráč je opět Chris....tím pádem je jasné, že svázaný na židli je snad klon. V záblescích ve videu jsou vidět části hry Re: lost in nightmares, což byl DLC ke stažení do hry RE5.

Resident Evil 6

28. června 2010 v 20:36 | Divísek |  Novinky
Resident Evil 6 bez Takeuchiho

Kdo zná heerní série Resident Evil, tak jistě ví, že pokračování tudíž Resident Evil 6 je zřejmě v počátcích vývoje. A dle článků, který jsem našla na bonus web se obejde bez producenta Takeuchiho, který měl velké slovo do Resident Evil 5. A dle některých tuto herní sérii dílem pátým zkazil. Mě osobně se pátý díl líbil moc a když mám čas tak si ho zapařím :)


Pokud patříte mezi tvrdozrnné milovníky původní koncepce Resident Evilu plného chodících mrtvol, patrně jste nebyli nadšení akčním pojetím Resident Evil 5. V tom případě se můžete patrně začít radovat.
Producent této hry Jun Takeuchi oznámil, že nebude jakkoliv zapojen do práce na chystaném Resident Evil 6. "Je tu příliš věcí, které musím a chci udělat, proto se nebudu nijak podílet na vývoji ani produkci," uvedl. Vzhledem k faktu, že práce na projektu Resident Evil:Revelations pro Nintendo 3DS převzal Keiji Inafune, tvůrce kultovního Resident Evil 2 a do hry se vrací zombie, situace se zajímavě vyvíjí.
Že by Capcom kormidloval úspěšnou sérii z příliš akční podoby zpět do vod survival hororu? Ne, že by nás pátý díl nebavil, ale trochu by nezaškodilo se při hraní nového dílu Resident Evilu bát.

Zdroj: www.Bonusweb.cz

Tomb Raider - Guardian of light

6. června 2010 v 17:45 | Divísek |  Novinky
No a je tu nový screen kde je vidět nepřítel, zde je to pavou trošku větších rozměrů. Jsem celkem zvědavá na to demo, snad si ho pak budu moct co nejdříve stáhnout.
screen