KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Březen 2010

Taková malá anketka....:)

7. března 2010 v 23:56 | Divísek |  Já a povídání jen tak...
Vlevo v menu pod rubrikami je malá anketa, čistě jen pro mě abych se mohla dále zamyslet....:) Takže hlasujte, kdo budete chtít !!! :)

K kamyšlení, ale možná zbytečně...

7. března 2010 v 22:29 | Divísek |  Já a povídání jen tak...
Dnes jsem ze zvědavosti koukla na návštěvnost, nikdy ji moc nehlídám a celkem neřeším kolik lidí tu bylo či ne. Blog dělám hlavně proto, že chci a ne kvůli návvštěvnosti. Ale chtěla bych se Vás moje SBčka zeptat, třeba jak často tu jste, popřípadě kolik si toho na blogu přečtete, zda jen poslední přidaný článek, nebo zabrouzdáte alespoň na obsah celé stránky.
Vím, že to může být moje vina, dlouhou dobu jsem nebyla moc aktviní, stejně jako někteří z Vás mají teď problémy se školou a učení, já mam stále dilema s prací, kterou nemohu sehnat a taky přemýšlím nad návratem na vysokou školu, taky toho mám moc. Ale řekla jsem si, že blog nechci zanedbávat, přeci jen ještě dost práce na něm je a bude i do budoucna, zatím jen hlásím, že nemam v plánu pozastavovat, či uplně blog rušit.
Upřímně řečeno, jsem se podivila, že mi tu spíše zanechávají komentáře lidi, které neznám a kteří se tu nejspíš octili náhodou přes někoho dalšího.
Od SB, jsem již dlouho neměla komentář, je fakt, že jich moc v seznamu nemám a taky je to tím, že polovina mého seznamu už blogaření ukončila. A omlouvá to ty, kteří třeba nemohou, že nemají ted moc času, což jsou dvě o kterých vím momentálně. Netvrdím, že jsem zklamaná, ale člověk se těší že s přidaným článkem, něco na té stránce druhý nebo třetí den přibude a když už je to týden pryč a stále nic a najdete jen komentáře od jiných (což taky mimochodem potěší, když přijde někdo i jiný).
Možná si jen namlouvám nesmysly a nemám co dělat, tak mě přemýšlení dohnalo až sem, ale i tak...jen mě to prostě zajímá, tak se na mě hlavně nezlobte... Divísek


Nový screen z nového Tomb Raider

5. března 2010 v 20:31 | Divísek |  Novinky
Tak a máme tady dá se říci žhavou novinku ze světa Tomb Raider. Je to screen, který jsem našla na stránce Tomb raider chronicles, odkud mám článek i screen. No podívejte se sami, mě osobně to tedy moc neříká...

Square enix, eidos nebo crystal dynamics tímto screenshotem představují jak bude asi vypadat Guardian of light. Hlavní slovo zde má CO-OP neboli jinak multiplayer...bude zde pevná kamera perspektivy(dovedu si to představit, ale nevím nevím :/ )
Lara Croft a Guardian Of Light je jednou ze dvou projektů, který v současnosti připravuje Crystal Dynamics. Hra bude nasazena přes digitální download v roce 2010. Druhý titul ve výrobě je pokračování série Tomb Raider.

Takže toto bude taková polívčička a Tomb raider další pokračování bude hlavní chod, takže toto bychom mohli považovat za takovou online zábavu samozřejmě s Larou včele, ale ne to co známe :) Ale třeba to bude zajimavá zkušenost a co my víme, třeba to bude i zajimavé hraní :)

NOVINKA ohledně nového dílu Tomb Raider

5. března 2010 v 10:28 | Divísek |  Novinky
Oznámen Tomb Raider: Guardian of light

Další příběh naší oblíbenkyně Lary Croft je na cestě k hráčům. Vydavatelský kolos Square Enix oznámil novou hru s populární dobrodružkou a svéráznou archeoložkou. Ponese název Tomb Raider: Guardian of Light.
Zatím nebyly upřesněny platformy, pro které je hra chystaná, tipli bychom "svatou trojici" tedy PC, PS3 a Xbox 360. Vývojářská firma Crystal Dynamics slibuje, že nejnovější příběh legendární ikony bude prý zcela odlišný oproti minulým. "Je to opravdu skvělý projekt, vytvořili jsme něco úplně nového a odlišného od toho, co lidé mohou očekávat," tvrdí šéf firmy Darrell Gallagher.
Hra by měla vyjít údajně ještě tento rok pomocí digitální distribuce.

No co se mě týče je to zajímavá informaca, sice malá ale, alespoň víme, že už letos se dočkáme nějakých nových informací!!! :)

Zdroj: Bonusweb.cz

PS: Co si myslíte vy??? :)