KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Únor 2010


Gameplay - Resident Evil 5 Lost in nightmares

28. února 2010 v 17:27 | Divísek |  Resident Evil 5
Tak v polovině února vyšla pravní část DLC pro Resident evil 5 (downloadable content - pro ty co neví co to znamená, přirovnám to k TRU, kdy si jen pro xbox vydali části Beneath the Ashes a Lara´s shadow). Neměla jsem tu čest si to zahrát zatím, čekám až to vyjde ke koupi kompletní. Druhá část vyjde ke stažení začátkem března a pak to vyjde na dvd. A cenově to bude kolem 800 kč nové, bude to obsahovat plnou hru RE5, pak oba přídavky (Lost in nightmares, Desperate escape), dále mercenaries reunion a k tomu nové obleky, kterými budou obohacené naše hlavní herní postavy. Kromě původních postav z RE5 mercenaries zde přibili postavy 4 nové: z původního příběhu je to Excella Gionne a Josh Stone. (o obou je zmínka v příběhu). A novinkou jsou dvě postavy z původního prvního dílu RE - Rebecca a Barry Burton, tyto postavy jsou ale pouze v mercenaries reunion nikoliv ve hře jako takové.
Trochu Vám přiblížím story Lost in Nightmares:
V hlavních rolích zde uvidíte Chrise Redfielda a Jill Valentine. Oba jsou už známí z předešlých dílů. Celá hra se odehrává na obrovském komplexu(zámku) Spencer estate. Mají za úkol najít jednu z figurek umbrelly, Ozwella E. Spencera. Tento DLC je zhruba tak na hodinu hraní, opět jsou ty 4 možnosti obtížnosi. Amateur, normal, veteran a po dohrání jednoho z nich se zpřístupní profesional, který je nejlépe ujít na Co-op, protože to je docela nářez. Co se týče zbraní, moc jich tu není, začíná každý s Berettou, později najdete samopal, odstřelovací pušku, magnum...granáty, samozřejmě i nějakou tu lékarničku. Nepřátel tu moc není, o to je to dosti ochuzené...ne zemi jsou ležící zombie, které po Vás sice vyskočí, ale jakmile je setřesete na zem, okamžitě zemřou. Takže jediným skutečným protivníkem je tato stvůra:
Těchto obrů s jakousi kotvou jako zbraní potkáte několik v závislosti na obtížnosti hry.
Samo sebou, že je tu i boss v podání našeho oblíbeného a nejlepšího záporáka celé Re herní série - Alebrta Weskera.
Celý příběh končí.......no přeci Vám to nebudu říkat :D Ten kdo je zasvěcený a hrál hru resident evil 5, tak bude vědět, je to v jedné videosekvenci, kdy Chris vzpomíná...:)
No abyste se pokochali taky, tak Vám v přístím článku dodám asi 6 gameplay videí :))
Takže přeji příjemnou podívanou :)

Umění Tomb Raider

15. února 2010 v 8:58 | Divísek |  Novinky
THE ART OF TOMB RAIDER (umění Tomb Raider)
je první kniha, která představí každý kousek umění z dobrodružství Lary Croft. Tato galerie umění je rozdělena na dva díly. Díl první Vás provede zkrs díl Tomb Raider: Angle of Darkness. Druhý díl díly Tomb raider Legend a Underworld. Objevte první nákresy Lary Croft od Tobyho Garda, nevydané koncepty. Náhledněte do evoluce designu a vizualizace všech Tomb Raider her. Dva díly knih jsou v pouzdře, jejíý grafické zpracování je od Crystal Dynamics.

Tato (tyto) knihy jsou omezené v prodeji. Celosvětově je jich pouzde 2000 kopií. Takže objedvávejte :)))

Zde je odkaz na stránku kde se můžete podívat jak kniha vypadá, plus co tam asi tak najdete

Váš Divísek

Oficiální stránka Resident evil 5 + Gold edition

7. února 2010 v 15:57 | Divísek |  Novinky
Tady je oficiální webová adresa Resident evil 5 plus nové přídavky. Samozřejmě, že stránka po Vás chce datum narození, protože to není pod 18 let, násilí, krev a tak dále....:)
JE to velmi pěkná stránka, já jsem tam skoro denně, a čekám, jestli se tam dostane nějaký update nebo tak něco :)Tak a tady jsou odkazy.

Tady je stránka pro gold edition.. Což jsou dva nové přídavky, které jsem zmínila v předchozím článku.

Stránka jen pro Resident evil5

Oficiální stránka kde najdete vše k všem dílům, plus stránky ke všem dílům.