KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Červenec 2009

ikona od Kalak, další v řadě....

31. července 2009 v 23:30 | Divísek |  Moje *SB*
Dostala jsem další ikonku od Kalak, je moc hezká, díky moc.

moje práce v xna

30. července 2009 v 14:25 | Divísek |  Moje tvorba
Tak a dnes ještě přidávám tvorbu, kterou jsem dělala předevčírem. Je to mod z tomb raider forums - Jill Valentine battle suit ze hry Resident Evil 5, jedna z mých nej herních sérií. Tak se můžete pokochat!!!!

Jsem tu...

30. července 2009 v 14:22 | Divísek |  Novinky
Sice jsem se vrátila už v podnělí, ale píšu až teď!!! Jsem doma a konečně i tu na blogu. Od soboty jdu na celý týden až do další neděle na brigádu, tak nevím kolik článků přibude. Ostatně moje máma odlétá na 14 dní do Egypta, tak tu budu mít na starosti psa a do toho teď ještě přestavuji akvárko pro nové ryby, tak mam práce celkem dost, takže když toho moc nepřibude tak se omouvám, ale budu se snažit uděla samo sebou maximum!!! :) Divísek

Odjezd...

24. července 2009 v 0:50 | Divísek |  ostatní
AHoj všichni, dnes tedy v pátek odjíždím do Pardubic za kamrádkami a vracím se v pondělí, pak budu opět aktivní a oběhnu všechny SB a přidám i nějaký ten článeček Mějte se všichni, zatím ahoj, Divi.

Moje další tvorba v xna

19. července 2009 v 19:24 | Divísek |  Moje tvorba
Tu mám další mou tvorbu co jsem dnes dělala v XNA Lara. snad se bude líbit!!!

ikonka od Kalak

19. července 2009 v 19:23 | Divísek |  Moje *SB*
Tady jsem od Kalak dostala ikonku stejně jako ostatní její SB a že jich má opravdu hodně.Díky moc

Jižní Mexico - 4.level a Jan Mayen 5.level

17. července 2009 v 13:58 | Divísek |  PS2 vs. WII
Máme tu další část rozdílů, vynechala jsem pro dnešek level Croft Manor. Budu se věnovat části Jižní Mexico. Tak jsem sama zvědavá jestli zde najdu nějaké rozdíly od verze na Playstation 2. Ovšem přidám i videa na wii walkthrough, ps2 jsou v rubrice moje TRU na ps2 tak se pak můžete podívat a porovnat si jak to je! :-)
Jižní Mexico - 4.level
ROZDÍL Č.1:
PS2: Hned po začátku hry musíte dojet motorkou k místu, kde najdete hlavu pantera, pomocí které pak otevřete bránu do Xibalby. Bránu otevřete pákou a jediný na koho narazíte bude černý panter.
WII: Ve stejné části hry si Lara otevře bránu svýma rukama, prostě rozrazí dveře, což se mi moc líbí. A narozdíl od ps2 verze zde narazíte na několik mužů, kteří vás budou chtít odstranit!

ROZDÍL Č.2:
PS2: Pamatujete si na nošení jiných předmětů...? v Mexicu to byly tyče, díky kterým jste se dostali na jinak nedostupné místo na sloupu? V ps2 verzi jsem o toto byla ochuzena, tyče již byly na svých místech.
WII: Zde tyče leží v oblasti, takže je můžete s Larou zvednout a poté použít jako odrazový můstek! Opět pro mou verzi zklamání. Popravdě, jsou skoro stejné, ale rozdílů je zatím po čertu hodně!

ROZDÍL Č.3:
PS2: dveře se otevírají pomocí páky někde poblíž.
WII: Zde se některé dveře otevírají opět využitím šibalských hlavolamů, které se mi moc líbí, což je jedno z mála co mě na wii zaujalo.

ROZDÍL Č.4:
PS2: Po cestě nazpět k motorce, aby jste se dostali k Mayskému kalendáři jdete v klidu a pohodě a bez nepřátel.
WII: Tu po cestě nazpět narazíte na další muže...

ROZDÍL Č.5:
PS2: Při použití Mayského kalendáře (jednoho) se otevře kompletně celá brána do Xibalby.
WII: Zde jsou Mayské kalendáře dva a druhou panteří hlavu najdete opět pod splněným důmyslným hlavolamem. Celkem chytré a každopádně trochu delší než PS2 verze.

Bohužel jsem zatím nenašla level s Xibalbou, takže nedovedu přesně určit další rozdíly, ovšem pozdeji dodám, hned jakmile se k nim dostanu!!! A zde dokládám videa z J.Mexika.

Jan Mayen - 5.level
V tomto kole asi jako v jediném z celé hry TRU na wii, jsem nenašla žádný rozdíl. Vše je shodné s verzí na PS2, samozřejmě krom důmyslného řešení hlavolámů. cože se objeví v celém levelu jen jednou.

další diplom

17. července 2009 v 13:12 | Divísek |  Moje *SB*
Dostala jsem další diplom od Kaki LC, stejně jako jej dostali ostatní její SB, já ti za to Kaki LC moc děkuji, povedl se ti! :)

Status od Kalak

14. července 2009 v 21:20 | Divísek |  Moje *SB*
Dostala jsem status SB od Kalak, mam za 2 to je celkem dobré, vážím si toho. Díky Kalak

TR 9 - NEW koncepty k nejnovějšímu dílu TR

12. července 2009 v 22:35 | Divísek |  Novinky
Tak a máme tady nejnovější novinku ze světa TR!!!! Na internetu se ukázaly 3 nejnovější a super koncepty z nového dílu tomb raider. Unikly zřejmě náhodou a hned byly zpět ztaženy z koloběhu po internetu. Dostali se na mou diskuzi tak je zveřejním i tady a samozřejmě i s textem který byl u screenů. Docela by mě na to zajímal Váš názor, protože je to docela pecka. A myslím, že budete překvapeni všichni a nejen já!!!!

"Vůbec poprvé bude dobrodružství Lary Croft hodnoceno ratingem M - Mature, takže se nejspíše dočkáme hodně krve či kdo ví čeho, protože artwork Lary s lukem a mačety už něco napovídá. Hra se navíc bude odehrávat v otevřeném světě, který bude představovat záhadný Japonský ostrov obydlený podivnými kreaturami. Jeden z artworků také ukazuje Laru na koni, což už je možná až příliš velké odbočení a zkrátka i obecně taková monstra moc nesedí do série Tomb Raider, ale když restart, tak asi řádný.

Na zmíněném ostrově se samozřejmě Lara octne nedobrovolně a dojde na brutální boje. Lara bude přitlačena ke zdi a musí jít za hranice svých možností, aby si poradila se svou situací a přežila, a unikla od predátorů, kteří ji pronásledují na každém kroku. Monstra tedy budete muset lovit, nebo budou spíše lovit vás, a proto bude potřeba je pomalu a chytře sledovat a být o krok před nimi. Kromě boje zblízka budou k dispozici především lovecké a střelné zbraně."

Zdroj:Xboxweb.cz

Obrázek pro SB od Lucíka

9. července 2009 v 11:33 | Divísek |  Moje *SB*
Tak mám tady obrázek od mého SB Lucíka, je to pro všechny její SB a je moc hezký, ještě jednou díky Lucíku. :-)
A mám ještě jednu zprávu poněkud špatnější, protože jsem trouba a zapomněla jsem zkontrolovat do kdy mám antivir na PC, tak se stalo, že dnes mi bylo ohlášeno že můj počítač již není chráněn proti všemu! Vzhledem k tomu, že dnes řádí velká sousta virů a spamů které napadají počítače, tak na chvíli pozastavím práci i na blogu, protože se obávám aby mi se mi v kompu něco neusadilo a to je asi všude. Už mám antivir objednaný, takže předpokládám že si pro něj pojedu v pondělí, takže do té doby se tu zatím mějte a když to půjde oběhnu alespoň SB.
Takže zatím ahoj, Váš Divísek

Další trochu jiné fotky...

8. července 2009 v 12:05 | Divísek |  Allison Carol
Našla jsem na netu dvě kreslené práce Lary Croft, dělala je Ilyyne, jedna z holek co se věnuje cosplay Lary Croft. Ty kresby jsou moc krásné, co myslíte? Me se tedy moc líbí.
Dále jsem našla fotku Allison Carol zřejmě z natáčení buď nějaké reklamy nebo seriálu. Bylo jich na té stránce více, ale všechny byly v podstatě stejné! Obrázky jsou poměrně velké, ale i tak stojí za to!!!

omluva

6. července 2009 v 13:42 | Divísek |  ostatní
Moc se všem omlouvám za víkendovou nepřítomnost, byla jsem stanovat a zapomněla oznámit, že na blogu nebudu. Takže počínaje zítřejším dnem to začnu napravovat, začnu připravovat články a pak samo sebou oběhnu svá SB, takže se mějte zatím všici. Já si jdu namazat spálená záda :D

no co je toto...

1. července 2009 v 18:03 | Divísek |  ostatní
Jako já nevim jak je to u Vás ostatních, ale blog mi dnes vážně dává docela zabrat a upřímně mě to celkem rozčiluje. Celkem často vidím jen stránku a k tomu všemu je jen bílá a bez záhlaví, většinou stačí jen aktualizace...a funguje to hned v pohodě. Druhá věc co mi dnes vadí je, že mi vypadlo i menu, prostě nebylo a ani aktualizace třeba nepomohla, jediné co jsem mohla udělat, bylo znova otevřít prohlížeč. Pak to tedy začlo fungovat normálně. A poslední věc je, psaní komentářů - dnes jsem jako obvykle obešla své SB a zapisovala i pár těch komentářů...pokaždé když jsem dala schválit komentář vyhodilo mě to na stránku BLOG.CZ s tím, že mám NEAUTORIZOVANÝ PŘÍSTUP a že nemám přístup k této stránce!!! To už je poslední kapka pro dnešek, doufám, že mají jen chybu na serveru!!!