KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Červen 2009

Croft Manor - 3.level

24. června 2009 v 20:36 | Divísek |  PS2 vs. WII
Další částí je Croft Manor, je to nejkratší level z celé hry. Tak doufám, že tu nebude příliš mnoho rozdílů, i když další 3 levely jich měly celkem hodně! :-) Opět doložím video, kde se budete moct přesvědčit jak to vypadá...

Croft Manor - 3.level
Můžu říct, že po shlénutí části croft manor jsem docela zklamaná...pochopíte...:-(

PS2: Tato verze má od verzí PS3, xbox a PC skoro stejný průběh až na malinké rozdíly. S tím, že průchod kola je odlišný pouze v cestě a překážkách!

Tak a teď to co mě naprosto zničilo...

WII: První kousek levelu je stejný...ale pak dojde k zásadnímu překvapení!!! Čekala jsem, že dál to bude stejný průběh jako u ps2, který jsem hrála, bohužel mi místo toho málem vypadly oči z důlku, doslova. Dojdete do části, která je naprosto (skoro) totožná s levelem BENEATH THE ASHES!!!!
Můžu říct, že jsem si myslela, že je to nějaký BUG, ale ne ne ne! Lara plave ve vodním kanálu, leze po mlýnském kole, houpe se na laně z mostu na most...prostě když jsem shlédla toto, viděla jsem jen Beneath the Ashes. A kdo ví (myslím že všichni) jak vypadá část s vodními koly, bude hodně překvapen až shlédne video, které tu doložím. Poté co zde uděláte příslušné úkony, otevře se Vám na cestě zpět mříž, která Vás dovede do velkého prostoru, kde jsou sochy a finálová část, která Vás později dovede do místnosti, kde jsou dva Trolové, kteří hlídají druhou Thorovu rukavici... :-)

Tak a posuďte sami, není to hnusný od výrobců, že xbox slízne smetanu vydá si beneath the ashes jen pro sebe. A není Vám divný, že nintendo vydalo hru stejně s verzemi next gen a dokonce před ps2 verzí a má tam kus Beneath the Ashes, alespoň to tak vypadá? Mě se to upřímě moc nelíbí, proč to tak nebylo i u ostatních verzí, teď myslím všechny??? To je otázka, kterou si můžeme položit ale nikdo nám na ni zřejmě neodpoví. No já se vyčerpala dokonale, chystám další článek o 4.levelu - jižní Mexiko a rozdíly mezi PS2 a WII...takže nakonec dodávám videjko...:-) Video je HD kvalita.

Nemoc

19. června 2009 v 17:40 | Divísek |  Novinky
Bohužel mě v těcht letních dnech skolila chřipka a k tomu všemu ztrácim hlas. Takže moc nemůžu mluvit a ležim v posteli a beru antibiotika. Takže pokud teď na blog nic nepřibude tak se omlouvám, protože nemám ted moc náladu sedět u kompu a něco do blogu doplňovat. Během příštího týdne bych měla snad být už ok tak doufám, že se tu ukážu na blogu co nejdříve!!! Včera jsem své SB obešla a pokud by došlo k nějakým změnám, nebo třídění SB nebo tak, prosím omluvte mne, zapíšu se ihned jak to bude možné. Takže se zatím mějte krásně a někdy za týden ahoj.

A na konec tu mám jmenovku od Kaki LC za SB, tu jsem dostala dnes a moc se mi líbí, doufám že Vám taky.

diplom pro SB

14. června 2009 v 15:21 | Divísek |  Moje *SB*
Tady je diplom za SB pro Daňka!!!

Další SB :-)

11. června 2009 v 23:18 | Divísek |  Moje *SB*
Mým dalším novým SB je Daněk, má moc krásný blog. Krásné články a spousty obrázků, které jsou jeho prací!!! Má ojedinělý a moc krásný design! Tak se na jeho blog určitě mrknětě.

A tady jsem od Daňka dostala diplom za SB a 3D :-)

shout board

11. června 2009 v 14:00 | Divísek |  ostatní
Chtěla jsem si dát na blog shout board! Ale nějak mi to nejde, vždy uložím HTML kod ale když ulozim nastavení, zase to zmizí. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti, jak ho tam dát. Jestli vůbec blog.cz toto podpruje! Budu ráda, když mi poradíte!!!

Diplomky pro nové SB!

9. června 2009 v 13:34 | Divísek |  Moje *SB*
Tak a jsou ty diplomky pro Lagy Croft a Kaki LC! Snad se buou líbit!

SB - Kaki LC

9. června 2009 v 13:23 | Divísek |  Moje *SB*
Mám tu další SB, má moc hezký design, který mě na první pohle ohromil. Neváhejte se na tento blog podívat. Adminka má spoustu hezkých článků, píše i vlastní povídku. A dělá moc hezké tvorby pro SB a za soutěže!!!

Další moje nové SB...

3. června 2009 v 18:50 | Divísek |  Moje *SB*
Mým dalším SB je Lagy Croft, má moc zajímavý design blogu. Píše zajimavé články a moc mě zaujaly její komiksy, které má na blogu. Určitě se zajděte na její blog podívat.

Lara Croft / DG - Keeley Hawes

3. června 2009 v 18:46 | Divísek |  Tomb Raider a dabing
Tak a je tu poslední a finálová představitelka Lary Croft herečka Keeley Hawes. Keeley je britského původu a objevila se v několika seriálech i filmech. My ji ovšem známe jako dabérku naší hrdinky Lary Croft. Namluvila Laru celkem ve všech 3 dílech, konrétně díly TR Legend, Anniversary a Underworld. Také propůjčila hlas i Lařině temnější dvojnici Doppelganger, za což jsem ráda, nedovedu si představit, že by ji měl mluvit někdo jiný. Doufám, že v přístím díle to bude opět ona, kdo ji namluví, už mi tak nějak přirostla k srdci.
Samozřejmě mam pro Vás i Keeleynin životopis, který už je trochu více obsáhlejší než například Zipův.

A nakonec jedno video pro představu, Keeley v televizní reklamě :-)

Zip - Alex Désert

3. června 2009 v 18:35 | Divísek |  Tomb Raider a dabing
Dalčí z herců kteří propůjčili hlas jedné z postav tomb raider underworld je Alex Désert, který namluvil Zipa v legend i underworld. Je to herec pocházející z Ameriky, objevil se v několika seríálech a věnuje se i dabingu.
Nevím proč ale je podoba Alexe a Zipa čistě náhodná, nebo se mi to zdá :-)
Jinak mám tady pro Vás jeho životopis poměrně, krátký dalo to práci i tak něco vůbec objevit. žádná videa také nejsou k sehnání. Tak hezké čtení!