KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

4. část - O co jde

27. února 2009 v 19:13 | Divísek |  Příběh o Amandě...
Myslím, že vím po čem Lara jde! Co Jamesi? Hledá kamenný portál, co je v Bolívii. Ale nevim proč?....No jistě Lara mi to kdysi vyprávěla. Když se ztratila v Nepálu, našla tam s matkou stejný portál, který omylem spustila nějakou pákou. Ale její matka pak někam zmizela, ale netuším kam a proč.
Bolívie
Myslíš, že přijde Jamesi? Ovšem, muži mi hlásili, že je teď někde u vchodu do chrámu. Nad čím přemýšlíš ty? Nic Jamesi, jsem jen zvědavá proč hledá ten portál? Nejspíš chce znát pravdu.Jakou pravdu? No přece kde, nebo co se stalo s její matkou? Nemyslím si, že někam zmizela! A co tedy? Na tohle ti neodpovím, ale vím kdo by ti na to dokázal odpovědět! Kdo? Na to je teď příliš brzy a myslím, že by ses měla schovat, protože Lara je tady....ano máš pravdu. Co to má James v ruce? Netuším, ale Lara na to kouká s moc velkým zájmem.
Co se děje Amando? Jamesi cos to ukazoval Laře? Sám ani nevím, ale získávám díky tomu zvláštní moc. A taky je to rozlomené, to znamená, že je víc částí a hlavně Lara to chce....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama