KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Hodocení TRU na ps2

28. ledna 2009 v 16:46 | Divísek |  Novinky
Tak tady je takové hodnocení od jednoho z hráčů, kteří dohráli TRU na Playstation2, takže tento překlad je hlavně pro ty, kteří to budou mít na této konzoli(jako třeba já) aby si udělali menší obrázek!!! a připravuji novou rubriku - máte se na co těšit!!! celý článek :-)

Je zde spousta odlišných věcí v jednotlivých kolech, zvláště pak v Mexiku a Croft Manor, které mají úplně odlišné cesty a také odlišné prostředí a hádanky! Musím řící, že doposud jsem nenarazil na žádné žraloky a pavouky a to jsem na konci Mexika. Jsou zde poklady, ale nejsou ukryté ve vázách a není jich tolik jako v next-gen verzích. Bohužel jsem zatím neměl možnost vybrat si z různých oblečků.
Popravdě, i přesto, že jsou viditelné změny, věřte nebo ne, dávám přednost levelu Mexika zde více než na PS3 verzi. Je to více dobrodružnější, má mnoho zajímavých částí, bylo to jako v bludišti. Na chvíli jsem pocítil starou klasiku.

Ty stejné pocity jsem měl i na záčatku Arctic levelu na ps2 verzi. Je zde celá část pro motorku, ne jako v next gen verzích. Budete řídit motorku skrz ledové jeskyně a přes křehké mosty, zahrnující mnoho dlouhých skoků při okraji hor. Řízení motorky v tomto kole bylo velmi zábavné a znovu tomu dávám přednost, než next-gen verzím. Jaké překvapení.
Po dokončení verze na ps2 můžu s hrdostí říci, že jsem si to užil a nejsem zklamán. Možná proto, že jsem nebyl v takovém očekávání jako u next-gen verzí. Nenarazil jsem na žádné chyby(brouky) a kamera byla taky výborná, i pod vodou. Některé části z ps2 verze byli odlišné od ps3 verzí a v některých případech, preferuji odlišné levely a hádanky.
PS2 verze má stejné bonusy jako ostatní verze, také to má Treasure hunt pro zopakování a žádné jiné další mody. Dále si můžete vybrat jakýkoliv obleček v průběhu hry, ale bílé plavky se zpřístupní hned po dokončení celé hry. Další mínusy jsou(málo nepřátel-žádní netopýří, pavouci nebo žraloci), chybí videa a nahrávací obrazovky. Popravdě Lařiny ovládací prvky nejsou moc citlivé.
I přesto jsem byl překvapen, že jsem si to užil jak jsem mohl, také mám ps3 verzi. Některé části byly vypuštěné ale byly nahrazeny novými! Není to tak propracované jako TRA nebo TRL, ale má spousty zajímavých a krásných momentů. Můj názor je, že je lepší design. Koupil jsem je velmi levně a rozhodně nelituju, že jsem si ji koupil!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DG *SB* DG *SB* | Web | 28. ledna 2009 v 17:24 | Reagovat

Tohle zní jako pohádka, pro mě snad se šťastným koncem ;) Děkuju za ten článek, Divi :)

2 Ivan Ivan | 28. ledna 2009 v 22:15 | Reagovat

Já hned ze začátku nevěřil, že by na PS2 udělali tak ořezanou verzi, kde by nebyli žádní nepřátelé a že jsou jinak dělané lokace je spíše přínosem, protože na videích, které jsem viděl, se mi vážně moc líbily, řekl bych, že jsou rozlehlejší než v ostatních verzích. Prostě PS dvojkaři - máte se na co těšit a rozhodně zklamaní nebudete !!!

3 Thora Thora | Web | 1. února 2009 v 17:34 | Reagovat

Děkuji za tenhle článek, moc pěkný! Já sice PS2 nemám, ale je zajímavý aspoň o tom číst... zajímavější by ale asi bylo zahrát si to ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama