KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Historie Lary Croft - úvod průvodce TRU

4. ledna 2009 v 15:50 | Divísek |  FanGuide - průvodce TRU
V roce 1547 král Edward 6. udělil rodině Croftů titul a práva na Abbington, Surrey. O století později se můžeme podívat na 11. generaci, hraběnku Laru Croft, tajuplnou dámu jejíž dobrodružství nakazilo miliony za poslední desetiletí.

Lara Croft se narodila 14.února 1968. Její hrdí rodiče Lady Amelia Croft a její notorický archeolog a manžel lord Richard Croft, hrabě Abbington brzy zjistili, že jejich milovaná dcera je největší dar. Mezi 3. a 6.rokem nastoupila do Abbingotnské dívčí školy.
Ve věku 9-ti let, přežila leteckou katastrofu v Himalájích a krátce poté její matka tajuplně zmizela. Přežila sama 10 dní a sama přešla jedno z nejnebezpečnějších pohoří. Zdroje hovoří, že došla do Kathmandu a našla nejbližší bar s telefonem. Zavolala svému otci a laskavě ho požádala, jestli by pri ni mohl přijet.
Po letecké nehodě Lara těžko opouštěla svého otce. Objeli celý svět bok po boku od jedné vykopávky k druhé. V této době Laru vyučovali soukromí učitelé, v postatě se dá říci, že od té doby byla Lara pod neustálým dohledem svého otce. V průběhu školních let se stala nejlepší studentkou, excelentní v akademických i psychologických předmětech. Dařilo se jí více ve sportovních aktivitách než v týmových hrách a opakovaně byla popisována za nejlepsi gymnastku. Lord Croft se ztratil v Kambodži, když bylo Laře 15let. Opakované pátrání nevyneslo žádné výsledky a nikdy se nezjistilo co se stalo. A protože Jeho tělo nebylo nikdy nalezeno, Lara nemohla získat titul. Lord Errol Croft, Lařin strýc neměl oprávnění nabýt pozůstalosti po Lařiných rodičích. Nakonec z toho byla soudní pře, kterou nakonec vyhrála Lara.
Aby si ochránila své soukromí, nikdy nikomu nepodala žádné interview ani prohlášení. Lara o sobě dá jedině vědět ve formálním prohlášení skrz její právníky Hardgravese a Moora.
Lara Croft neuvěřitelná žena, kterou postihli osobní trágedie včetně smrti jejích rodičů v průběhu jejího dospívání. Představována jako jedna z největších světových fascinujících a záhadných postav našeho času.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivan Ivan | 4. ledna 2009 v 19:51 | Reagovat

Nádherně a detailně popsaný životopis, perfekt ;)

2 Doppelganger *SB* Doppelganger *SB* | Web | 5. ledna 2009 v 1:55 | Reagovat

Naprostý souhlas, detailní a krásné :)

Navíc, mě těší, že dáváš přednost přepracovanému životopisu z TR Legend, než tomu původnímu ze starších dílů. Přece jen Lara jako rebelka a vyděděnec, mi moc nesedí :D

Od Legendu je víc kladen důraz na rodinu a to mě osobně hodně oslovilo ;)

3 Potkanka Potkanka | Web | 6. ledna 2009 v 17:08 | Reagovat

Budu tady za vyvrhela, ale přesně důraz na rodinu je to, co mě od nového živitopisu odpuzuje XD

Tento nový životopis sice zní hezky, ale (dle mého názoru) ne pro Laru. Její rodiče mají být živí, akorát se s ní nebaví :D Rebelka a vyděděnec - ano, to je to, jak si Laru představuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama