KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

2.část - První setkání

22. ledna 2009 v 0:06 | Divísek |  Příběh o Amandě...
''Laro pojď dolů'', tady je nuda a dole se můžeme alespoň po něčem podívat. ''Ne Amando, není čas''. Sakra ta mě štve, všecko musí být hned hotový!! Ale prosimtě, vždycky je čas. ''No tak''!!! Doděláš to potom. Dobrá tedy hned jdu za tebou. ''BUM''. Jej Lara zřejmě spadla i s lanem, no asi mě bude milovat, kdybych ji nechala to dodělat....to by mě teda zajímalo jak se dostaneme ven. Ale co, Sára, Kent nebo ostatní budou mít něco po ruce.
Běžím napřed a doufám, že Laře uteču, ona to tady zná líp než já!! Tak tady to přeskočit....aaah co se to děje sakra, slyším Laru něco na mě volá, ale neslyším jí....musim rychle pryč padá tady strop jeskyně. a co ten příšernej řev, slyšim Sáru běžím za ní. ''Amando zmiz někam pryč''...proč Kente, co se děje?!Slyším divnej zvuk, nedá mi to, musim se podívat co to je. Jakýsi stín na stěně...aaa sakra, to není žádný stín, to je nějaká tajemná stvůra. Musím hned utíkat pryč!
No konečně, mřiže, ale néé nedá se projít skrz. Konečně Lara. 'Co se to děje Amando, Sára je mrtvá a nemůžu najít ostatní'! Všude je to zatarasené. Nevím, je tady nějaká, jakási nestvůra, asi to nás to tady zabije.' AAh nééé....
Sakra už nevím kam mam běžet, neslyším nikoho a ani Laru. Jen podivné vrčení. Všude jsou napadané balvany...začínám cítit beznaděj. Bože..moment, tamhle vidím asi světlo. No jistě tady někde by měla být brána do hlavní chodby k hrobce, měl by tu být i nějaký východ. Tady je něco v té bráně. Co to asi je, orament, nebo kámen, je to zvláštní kousek, silně září, úplně mě to uchvacuje! Ale spíš bych měla přemýšlet jak ven z téhle šlamastyky... 'Amando'! co tam děláš, musíme odsud ven, za chvíli se tady může všecko zřítit. 'Néé, počkej, třeba má tenhle ornament souvislost s tou stvůrou, co když to vyndám'! 'Ne Amando nedělej to'! No tak...aaha mám to! Vida je to pryč. 'Amando, dělej poběž za mnou musíme pryč', něco si zřejmě aktivovala a začíná sem téct voda.. 'Už běžim...aah neé'!!
Sakra mam zatarasenou nohu, Lara na mě už ani nemůže zavolat, jsme pod vodou. Nemůžu ven, nejspíš jsem svůj boj prohrála! Lara plave pryč a já se už můžu jen modlit......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DG *SB* DG *SB* | Web | 22. ledna 2009 v 0:15 | Reagovat

Jo, to se krásně čte, skoro jako bych znovu hrála Legend (ale zase očima Amandy) Super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama