KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

1.část - Jak to vše začalo

18. ledna 2009 v 21:25 | Divísek |  Příběh o Amandě...
´´Supeeerrrr´´ křičí Lara a říká, podívej Amando dostali jsme šanci jet do vykopávek v Peru, najít hrobku poslední královny Tiwanaku. Vážně to je skvělé odpovídám. Ne že bych archeologii neměla ráda, ale popravdě řečeno spíš mám zálibu v trochu jiném - záhady, tajemno, nové technologie to je moje. Je fakt, že celá naše skupina ze školy se na tento projekt moc chtěla dostat a děkanát vybíral jen jedny z nejlepších studentů, ale když už se naskytne příležitost zlepšit si hodnocení,…proč ne!!! Jsme na letišti asi všichni dokonce i Kent, který dával přednost něčemu jinému, ale nakonec je tady! Lara se na mě pořád dívá a najednou se zeptala, jestli mi něco není, když se tak tvářím. Ale jen jí vysvětluju, že letadla mi nikdy nedělali dobře. Vždycky si musím vzít před letem něco na uklidnění, opravdu to špatně snášim. Po 3 hodinách….. Konečně jsme přistáli a jsme na cestě k místu kde by měli být poslední vykopávky! Lara se tváří děsně nadšeně až jde z toho chvílemi strach, ale přeji jí to, moc si to přála. A vzhledem k tomu, jakou měla v životě smůlu jí to přeju ještě víc. Dorazili jsme na místo, Kent se chová jak smyslu zbavený a pobíhá tady pořád dokola a řve jak malej, někdy bych ho vážně přiškrtila. Lara ke mně přišla a povídá: Tak co, co na to říkáš. Kouknu se na malou rokli připomínající vykrojený měsíc a odpovím: no čeká na nás asi dost práce. V duchu si ale říkám, že vykopávky nechám spíše na ostatních, hlavně na Laře, to je její parketa……. Začalo se mi tady docela dost líbit, krajina mě uchvacuje čím dál víc, a vykopávky jsou skoro hotové, všichni jsou teď v podzemí a hledají další cestu k hrobce, kvůli té jsme sem přece přijeli. Lara něco seřizuje tady nahoře a já se jí snažím pomáhat i když mi to moc nejde. Ten klid a to ticho mě namítá k tomu něco bláznivého provést protože někdy jsem se tady v průběhu vykopávek cítila jak v klášteře i když sranda byla! .... Ach joo, tak a dost, nahoře je děsná nuda. Jdu se mrknout dolů na ostatní a zkusím přemluvit Laru aby šla se mnou.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DG *SB* DG *SB* | Web | 18. ledna 2009 v 21:45 | Reagovat

Tyjo ta nostalgie, Amanda a její mládí, v duchu se vracím k levelu Paraiso v TR Legend ;) Já věděla, že to bude dobré, věřila jsem, že to skvěle napíšeš, ale stejně je to milé překvapení :) Tak se těším na další :)

2 Divísek Divísek | Web | 18. ledna 2009 v 21:49 | Reagovat

tohle je teprve začátek a až dohraju TRU někdy za měsíc :-) tak budu psát víc, protože z toho zatim moc nemam. tady budu pokracovat jako ve hre podobne...:-)

3 Ivan Ivan | 18. ledna 2009 v 22:01 | Reagovat

Moc pěkné čtení, jen tak dál ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama