KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Ti hodní a Ti zlí

14. prosince 2008 v 0:02 | Divísek |  Kladné a záporné postavy v TRU
Lara Croft
Narodila se 14.2.1968 ve wimbledonu v Anglii. Patří do rodiny Croftů, jejím otcem je známý archeolog lord Richard Croft a její matka je Amelia Croft. Lara zažila během svého dětsvtí a dospívání hned dvě životní tragédie. V 9 letech přišla při letecké havárii o matku, ale sama toto neštěstí přežila ve zdraví. Od té doby jezdila Lara všude s otcem, měla soukromé učitele. Otec byl houževnatý dříč a archeolog. Jednoho dne se však vydal hledat další vykopávky do Kambodže, kde se ztratil a už nebyl nikdy nalezen. V té době bylo Laře 16 let a stala se právoplatnou dědičkou, všech tří sídel rodiny Croftů. Vystudovala několik soukromých škol, stala se jednou z nejlepších studentek. Lara je vášnivým vyznavačem adrenalinových sportů. Jedny z těch co má nejraději je horolezectví a druhé střílení, má ve svém domě velký arzenál zbraní všeho druhu. Díky cestování a archeologickým zkušenostem, které získala především od otce, se z ní stala jedna z nejlepších archeoložek. V mnohém překonala dokonce i svého otce. K cestování Lara používá všemožné dopravní prostředky!! Ale ze všeho nejvíce to bude její motorka značky Ducati!!!

Alister
Alister je jeden z party lidí, na které se Lara může spolehnout. Je velmi chytrý a zajímá se o historii stejně jako Lara. Pracuje v jejím týmu a pokud by nastal nějaký problém, dokázal by poradit! Alister i Zip žijí oba dva v Laříně sídle - Croft manor.

Zip
Je další, který spolupracuje s Larou. Tentokrát na úkor elektroniky a technického vybavení. On je ten, který Laře dává veškerou techniku k tomu aby se na svých výpravách neztratila nebo aby si dokázala poradit s cestou dál. Jejími nejdůležitějšími součástmi jsou Headset a PDA, bez kterých se Lara opravdu neobejde. Díky tomu je s kluky neustále v kontaktu, pokud je na cestách!!

Winston
Je sluha v sídle Lary Croft. Jeho rodina sloužila rodině Crofotvých po celé generace. Winston byl ten, který Laře nejvíce pomáhal v krušných obdobích. Zná dokonale každou místnost v domě a každou tajnou místnost, pokud tedy v croft manor nějaké jsou, ale jsem si jistá že několik určitě ano.

Amanda
Byla Lařina kamarádka v dobách, kdy Lara kopala nálezy ve skupině mladých archeologů. Jednoho dne se ale v Peru, kde zrovna hledali nějaký artefakt, stalo neštěstí. V dole je náháněl duch a Amanda ve snaze dostat sebe a Laru ven, nakonec sama zahynula. Důl se zatopil a nedostala se ven. Po několika letech má však Lara pocit, že Amanda tam nezemřela a vydává do Peru aby zjistila pravdu. A jak už to bývá, Amanda samozřejmě nezemřela a žije jako někdo dokonalejší, silnější ale to je už jiná pohádka…

Natla
Královna Atlantidy - ano to ona vládla této zemi. Již na začátku se stala nepřítelem Lary. Ze začátku tomu taky nebylo ale jak se blížil konec a Lara přicházela tomu všemu na kloub čím dál víc, pravda vyšla najevo. To ona chtěla získat scion - aby ovládla a zničila celou planetu. A jak jinak využila k tomu Laru. Ta se ale nedala a zničila jak scion tak i Natlu. Myslíte si, že Natla přežila výbuch ostrova a svou smrt no, nechme se překvapit…

Dopellganger
K této osobě není moc co dodat. Natla ji stovřila jako zlé Lařino dvojče, které Lara sice zahubila, jak je již známo. Ale tentokrát se objeví v mnohem zdařilejší a bojovnější podobě…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Doppelganger *SB* Doppelganger *SB* | Web | 5. ledna 2009 v 13:11 | Reagovat

Moc pěkné (hlavně ta část o mě ;D)

Celkově se mi to líbí, co dodat?

Nejvíc jsem byla zvědavá hlavně na informace o DG, moc jsi neprozradila a to je dobře, pro mnohé možná jedna z nejpřitažlivějších postav nového dílu TR (aspoň co jsem měla možnost vypozorovat)

Takže si zaslouží být tajemná, ono to k ní taky hezky pasuje ;)

A o ostatních je tam myslím dostačující info, líp bych to nenapsala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama