KDO BY RÁD SPŘÁTELIL...TAK KLIK SEM !!!

Prosinec 2008

Neopreny pro Laru!!!

31. prosince 2008 v 1:03 | Divísek |  Novinky
Tak a mám tady novinky pro xbox hráče. Je zde možnost stažení dvou nových neprenů pro Laru. Článek je v angličtině, proto jsem se pokusila ho pro Vás přeložit a tady to máte:

Potopte se v těchto nových neoprenech - a opět úplně zadarmo!!! Pokud jsi stahnete tyto neopreny, budou automaticky uloženy do herní obrazovky při výběru kostýmů před každým levelem, kromě Středozemního moře. Proto abyste si mohli zvolit tyto obleky v tomto kole, musíte nahrát hru znovu od začátku. Přejeme Vám příjemné prožití nového roku, Eidos a Crystal dynamics.
Mějte oči na štopkách, přijde ještě spousta nového.....!!!!

Pro připomenutí jsou to tyto oblečky.
Je smůla, že nejsou ke stažení i pro ostatní konzole a pro PC!!!

Přání do nového roku !!!

30. prosince 2008 v 16:07 | Divísek
Tak a vzhledem k tomu, že máme již jen jeden den do nového roku. Tak Vám přeji mnoho štěští, zdraví a spoustu dalšího co si jen přejete. A hlavně vykročte do nového roku tou správnou nohou!!!
A máte tady ode mne ještě malé přání.
Moc bych chtěla poděkovat všem, kteří se podívali na můj blog a těm, kteří napsali i pár těch komenářů. A doufám, že příští rok bude ještě úspěšnější!!!

screeny z mobilu...

25. prosince 2008 v 12:49 | Divísek |  Novinky
Ahojky, tak tady máte pro představu jak vypadá hra tomb raider underworld na mobilním telefonu!!!

Štastné a Veselé...

24. prosince 2008 v 11:41 | Divísek
Tak máme tady dobu vánoční a já Vám přeji hezké svátky, kupu dárků a ten nejlepší vstup do nového roku.

Vám všem přeje Divísek

Nové neopreny pro Laru

20. prosince 2008 v 15:07 | Divísek |  Novinky


A máme tady dva nové neopreny pro Laru v herním přídavku Beneath the AShes.


Figurka Lary Croft

17. prosince 2008 v 20:32 | Divísek |  Novinky
Ahoj všem, vzhledem k tomu, že nemám ještě hru tomb raider underworld(a doufám, že k ní dostanu figruku vzhledem ke spožděnému vydání) tak jsem poprosila mého kamaráda aby mi ji nafotil a výsledné obrázky máte tady!!!

POd popelem...nový oblek!!!

17. prosince 2008 v 14:13 | Divísek |  Novinky
Tak na domácí stránce TRU jsem našla obrázek k dodatku na xbox 360 a také jeden obrázek, který jsem samozřejmě dám. Byl tam i malý článek, který jsem se pokusila pro Vás přeložit:

Možná jste si všimli, že Lara Croft Tomb Raider byla nedávno středem pozornosti na Montrealském festivalu Arcadia, což je festival pro všechny náruživé hráče videoher. Hlavní událsotí byla módní show pro Laru Croft. Několik nejlepších kanadských módních návrhářů vytvořilo neuvěřitelné obleky pro Laru, které by se měli objevit v dodatku ke hře na xbox 360. Dokonce můžete i na portálu TRU

Beneath the Ashes

16. prosince 2008 v 20:49 | Divísek |  Novinky
Tak a máme tady nové obrázky, které vyšli ke speciální edici TRU Beneath the Ashes! Jsou to dva nové oblečky, které bude moct Lara mít na sobě!!!


Severské mytologie-trochu jinak

14. prosince 2008 v 0:10 | Divísek |  Trocha norské mytologie v TRU
Thor je v severském panteonu druhým nejdůležitějším bohem, a to hned po Odinovi, který je jeho otcem. Jeho matkou je fjorgyn, bohyně země. Thórovou ženou je Sif, se kterou má dceru Trúd. Jeho znakem je svastika jakožto symbol pohybu a energie. V literatuře také označován jako Ásathór ("Thór Vozka") či Hromovládce. Mezi jeho rostliny patří jasan, cesmína, líska, dub, kopretina, jeřáb, sporýš, bříza, dobromysl, sedmikráska, hlodáš, kopřiva, bodlák a hloh.
Jeho jméno v němčině (Donar) znamená hrom, což naznačuje jednu z jeho hlavních schopností, vládu nad bouřkou a blesky. Staří Germáni věřili, že když člověka zabil blesk, tak to byla právě Thórova vůle. Jedním z atributů Thóra je mocné kladivo Mjollni, které Thór vrhá v podobě blesku a po dopadu se mu vrací do ruky. Mjollni ale Thórovi neslouží jen k boji s obry, což jsou jeho úhlavní nepřátelé, ale používá ho i k orání půdy a tím ke zlepšení úrody. Thórovi patří ještě dva kouzelné předměty: kouzelné rukavice, které mu umožňují chytat jeho kladivo, a opasek síly,

Ti hodní a Ti zlí

14. prosince 2008 v 0:02 | Divísek |  Kladné a záporné postavy v TRU
Lara Croft
Narodila se 14.2.1968 ve wimbledonu v Anglii. Patří do rodiny Croftů, jejím otcem je známý archeolog lord Richard Croft a její matka je Amelia Croft. Lara zažila během svého dětsvtí a dospívání hned dvě životní tragédie. V 9 letech přišla při letecké havárii o matku, ale sama toto neštěstí přežila ve zdraví. Od té doby jezdila Lara všude s otcem, měla soukromé učitele. Otec byl houževnatý dříč a archeolog. Jednoho dne se však vydal hledat další vykopávky do Kambodže, kde se ztratil a už nebyl nikdy nalezen. V té době bylo Laře 16 let a stala se právoplatnou dědičkou, všech tří sídel rodiny Croftů. Vystudovala několik soukromých škol, stala se jednou z nejlepších studentek. Lara je vášnivým vyznavačem adrenalinových sportů. Jedny z těch co má nejraději je horolezectví a druhé střílení, má ve svém domě velký arzenál zbraní všeho druhu. Díky cestování a archeologickým zkušenostem, které získala především od otce, se z ní stala jedna z nejlepších archeoložek. V mnohém překonala dokonce i svého otce. K cestování Lara používá všemožné dopravní prostředky!! Ale ze všeho nejvíce to bude její motorka značky Ducati!!!

Moje recenze o TRU

13. prosince 2008 v 18:09 | Divísek |  Moje malá recenze
Před rokem to bylo přesně 10 let, kdy se poprvé narodila Lara Croft, na první pohled křehce vypadající žena avšak zdatná gymnastka a archeoložka u které se zrodila vášeň ke zbraním všeho druhu (což se ženy jen tak nerodí)  . Samozřejmě všichni znají její příběh. Žena a milující dcera, která se pere se svým vlastním osudem sirotka ale také i s nepřáteli, kteří mají opravdu různé podoby. Lara žije v Anglii na venkově v obrovském sídle (jak jinak než croft Manor), které slouží generaci její rodiny už celá staletí. Po jejím boku by jste našli Winstona, který coby sluha pomáha se vším(jakby ne, když jeho předkové sloužili rodu Croft snad odjakživa)v podstatě už od jejího dětství. A Dále je zde Zip a ALister, jeden jako odborník přes elektroniku(bez které se Lara neobejde)a druhý jako odborník přes historii(i to se přeci hodí). Jak jsem se již zmínila, Lara je sirotek. Matka zemřela po letecké havárii v Himalájských horách, kam zavede Laru i její putování, protože je zde podezření že se dostala do Avalonu….. A otec (vždy zahalen tajemstvím) podle všeho zemřel v oblasti Kambodže, což ale nemusí být skutečnost………

Vítám Vás na mém blogu Divi-tomb-raider-underworld

13. prosince 2008 v 15:34 | Divísek
Ahoj, vítám vás na mém blogu o Tom raider undeworld. Tato hra vyšla koncem listopadu a je považována za jednu z hitovek roku 2008. Momentálně na mých stránkách mnoho neuvidíte, jsou totiž v průběhu úprav a počítám, že do konce roku by již měli být hotové.

Doufám, že se Vám můj blog bude zamlouvat a že je budete často navštěvovat!!!

S pozdravem Divísek